6 Kasım 2014 Perşembe

Kız öğrencilerin eğitimi için bizimle okyanusları aşar mısınız?

    

***
Kampanyamızda Son Durum
15 Ekim 2014 tarihi itibarıyla 85.000 TL'ye ulaştık ve 1 kız öğrencinin Darüşşafaka'daki eğitim giderlerini neredeyse topladık. Önümüzde eğitimle yaşamını değiştireceğimiz 9 kızımız daha var!
Rota Atlantik projesini hayata geçiren Dilek Ergül'ün sizlere bir mesajı var! (10 Ekim 2014)
"Sevgili dostlarım herkesten destek rica ediyorum. 444 1863'ü Pazartesi gününden itibaren arayarak aylık 50 TL x 12 ay mail order formu ile bağış yapan dostlarımızın isim veya mesajlarını ikiz yelkenlerimin üzerine çıkmayan kalemle kendi el yazımla yazacağım. 9 kızımızın eğitim giderleri için yalnızca 1500 gönüldaş gerekiyor..."
***
Rota Atlantik Bağış Kampanyası
Haziran 2014 - Ağustos 2015 tarihleri arasında Symina adlı 9 metre boyundaki yelkenli teknesiyle Atlantik Okyanusu’nu tek başına geçecek olan Dilek Ergül, 9 yaşından beri gerçekleştirmek istediği bu hayaliyle okuyamayan kız çocuklarına dikkat çekmek istiyor. (Dilek Ergül'ün rotasını daha detaylı görmek için lütfen buraya tıklayınız.)
Projesine “Rota Atlantik” ismini veren Dilek Ergül, yolculuğu boyunca devam edecek bu bağış kampanyasıyla Darüşşafaka’da okuyan kız öğrenciler için 1.000.000 TL’lik bir fon yaratmayı hedefliyor. "Rota Atlantik Bağış Fonu"na yapacağınız bağışlarla Dilek Ergül’ün hayaline ortak olabilir, ona bu zorlu yolculuğunda yalnız olmadığını gösterebilirsiniz. 

Dilek Ergül'e yolculuğuyla ilgili merak ettiklerimizi sorduk. Okumak için lütfen  buraya buraya  tıklayınız


Bağışlarınızı bize ulaştırmak için:
1) Online bağış sayfamızdan "Rota Atlantik Bağış Fonu"nu  seçebilir,
2) Banka hesap numaralarımıza “Rota Atlantik” açıklamasıyla havale veya EFT yapabilir, 
3) Mail order talimatınızı “Rota Atlantik” bağış açıklamasıyla doldurup 16 aylık bu seyahati her ay destekleyebilir veya 
4) “ROTA” yazıp 1863’e SMS gönderebilirsiniz (bağış bedeli 5 TL, mesaj bedeli 2 SMS'tir.)
NOT:
5.000 TL bağış yapan destekçilerimizin kurumlarının veya sevdiklerinin isimlerini  tekneye yazıyoruz! Symina’ya isminizi yazdırmak ve Atlantik Okyanusu’nun soğuk sularını geçerken Dilek Ergül’e yoldaşlık etmek istiyorsanız bağışınızı şimdi yapın! 

15 Ekim 2014 itibarıyla
85.000 TL’ye ulaştık!
TERMOMETRE (3)-85000.jpg
Bağışlarıyla projemize güç veren değerli Rota Atlantik Bağışçıları'na en içten teşekkürlerimizi sunarız. 

Yolculuğu sırasında Dilek Ergül’ü aşağıdaki linklerden adım adım takip edebilirsiniz: 
• Darüşşafaka İletişim Formu (Lütfen Açıklama’ya “Rota Atlantik” yazınız)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder