2 Ekim 2016 Pazar

Paylaş, Beğenileri Topla, Kazan.


Doğu Asya'nın en güzel ülkelerinden Güney Kore, Türk vatandaşlarından vize istemediği için oldukça rahat bir rota.  Kendine has derin bir kültüre sahip Kore hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler ve Güney Kore seyahatinizi daha kolay yapabilmeniz için Kore Turizm Organizasyonu İstanbul ofisi olarak yoğun olarak çalışmakta ve bunun  için elimizden gelenini yapmaya hazırız. Özellikle Kore hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz www.ktoturkey.com sitemiz, gezginlere her türlü desteği sağlamaya hazır.
   
Öte yandan Kore Turizm Organizasyonu olarak, muhteşem hediyeler kazanabileceğiniz bir sosyal medya yarışması da düzenlemekteyiz. Siz de bizlerden bu ödülleri kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit:
1. www.ktoturkey.com'a girip, siteye Facebook üzerinden üye olun.
* Üyelik şarttır. Seçimler websitesi üzerindeki üyeliklere gore yapılacaktır.
2www.ktoturkey.com  websitesini, sosyal medya hesaplarınızdan (Facebook,Instagram vb) herkese açık bir şekilde paylaşıp, paylaşımın linkini Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi Facebook sayfasından mesaj olarak bizlere gönderin.
*KTO Facebook sayfasının mesaj kısmına mutlaka sosyal medya hesaplarınızdaki paylaşım linklerinizi göndermeniz gerekmektedir. Bu kurala uymayan katılımcıların ödül kazanma ihtimalleri düşmektedir.
*KTO, tarafınızdan teyit amaçlı olarakwww.ktoturkey.com ‘a üye olduğunuz mail adreslerinizi sorabilir.
Facebook’dan yapılan paylaşımlarda, Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi sayfasının linkini (https://www.facebook.com/ktoistanbulofisi ),
Instagram’da yapılan paylaşımlarda ise #kto_turkey #kto_istanbul  hashtagleri ile @kto_istanbul etiketinin kullanılması gerekmektedir.
Bloglardan yapılacak paylaşımlarda da; Facebook sayfasının linkini (www.facebook.com / ktoistanbulofisi) paylaşımınızda mutlaka yer vermelisiniz.
Ayrıca bloglardan yapılan paylaşımları gönderirken beraberinde yazınızı okuyan kişi sayısı,yorum sayısı vb bilgileri de paylaşınız.
3.  En fazla beğeniyi ve yorumu alan 10 kişiden biri olun ve sürpriz hediyeleri kazanın!
*Hediye kazananlar Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Ofisi Facebook sayfasında açıklanacaktır.
4. Kazananların açıklandığı gönderinin altında, hediyenin fotoğrafını çekip paylaşırsanız çok mutlu oluruz!
ktoturkey.com sitesine üye olarak gönderi yapan 10 takipçiye, sosyal medyada elde edilen beğeni, yorum ve paylaşım sayılarına göre her ay aşağıdaki hediyelerden biri verilecektir.
Hediyeler ise şu şekilde:
1. Samsung Galaxy Note 7
2. Geleneksel Kore Çay Bardağı Seti
3. Kore Mücevher Kutusu
4. Selfie Çubuğu
5. Kore Geleneksel Yelpaze
Not:
İlk 3 hediyemiz birer kişiye verilecek olup diğer hediyelerimiz birden fazla kişiye verilecektir.
#Istanbulwowpyeongchangsupporters #wowsupporters_istanbul #wowpyeongchang_istanbul #kto_istanbul #wowsupporters_istanbul #pyeongchang_istanbul #pyeongchangwinterolympic_istanbul
#wowsupporters_istanbul  #koreatourism #wowsupporters #Ksmile #koreaweek_istanbul #discoverkorea_istanbul #FIT #ktoistanbul #kto_turkey #kto #koreturizmorganizasyonu #imagineyourkorea #2016_2018koreavisityear #koreturizmorganizasyonu_istanbul#koreatourismorganisation_istanbul #kore_istanbul #kfood #kculture #인스타그램 #소맥 #한국#2018pyeongchangkışolimpiyatları#2018pyeongchangwinterolympics #koreanbbq

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder